Четвер, 25.04.2024, 12:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Мої статті [5]
Для учнів [7]
Статті для учнів
Для вчителів [0]
Матеріали, статті для вчителів
Для батьків [1]
Статті для батьків
ВХІД
Міні-чат
200
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Для батьків і дітей
Діти та комп'ютер. Що таке добре і що таке погано.

Комп'ютери настільки міцно увійшли в наше життя, що на тих, хто не вміє бути з ним на «ти», дивляться скоса. Спори щодо користі і шкоди від комп'ютерних ігор ведуться на всіх соціальних рівнях, вчені проводять дослідження про вплив комп'ютерних ігор на людину, діти сперечаються з батьками, батьки - з вчителями, і так далі. І відповіді все одно немає. Ми сподіваємося, що наведені нижче факти допоможуть вам зробити правильний вибір. 

ДОБРЕ

Комп'ютерні ігри розвивають у дитини:

швидкість реакції
дрібну моторику рук
візуальне сприйняття об'єктів
пам'ять і увагу

логічне мислення 
зорово-моторну координацію

Комп'ютерні ігри вчать дитину:
класифікувати і узагальнювати 
аналітично мислити в нестандартній ситуації 
добиватися своєї мети
удосконалювати інтелектуальні навички

Дитина, яка з дитинства орієнтується в комп'ютері, відчуває себе більш впевнено, тому що йому відкритий доступ у світ сучасних технологій. 

Ігри на комп'ютері - це ті ж заняття, а дитину завжди легше залучити до гри, ніж змусити вчити алфавіт або, скажімо, складати цифри. 

Граючи в комп'ютерні ігри, дитина потрапляє в чарівну казку, де існує свій світ. Цей світ так схожий на справжній! Коли герої комп'ютерної гри пропонують малюкові полагодити стіну будиночка (правильно склавши пазл) або розташувати цифри по порядку, щоб дістатися до скарбів, діти відчувають свою значущість. А якщо наприкінці завдання йому кажуть: «Молодець, ти впорався відмінно», це викликає у дитини захват! 

Прекрасно намальовані, веселі і добрі дитячі комп'ютерні ігри несуть у собі багато цікавого, розумного, забавного і повністю спрямовані на те, щоб малюки розвивали і вдоскона-лювали свої знання. А зручне і зрозуміле управління і виконане професійними акторами озвучування зроблять кожну гру справжнім святом. 

А що ж тоді ПОГАНО? 

Погано те, що при не дотриманні режиму комп'ютер перетворюється з одного на ворога. Не можна забувати про те, що все добре в міру. Добрі чудові ігри, настільки корисні для дітей, можуть стати і шкідливими для них. 

Обов'язково пам'ятайте про те, що для кожного дитячого віку існує обмеження за часом для занять: в 3-4 роки - дитина може перебувати у комп'ютера 25 хвилин, у 5-6 років - 35 хвилин, у 7 -8 - 40 хвилин. 

Занадто тривале перебування перед комп'ютером може призвести до погіршення зору, а також до психологічної залежності дитини від віртуального світу. Але в сім'ях, де не нехтують правилом золотої середини у всьому, таких проблем ніколи не виникне. 

20:13

Категорія: Мої статті | Додав: kims (07.09.2011)
Переглядів: 808 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]